II dyktando dla dorosłych w Pruszkowie

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Pół roku po I teście wiedzy "Co wiesz o Pruszkowie" przyszedł czas na sprawdzenie umiejętności ortograficznych i interpunkcyjnych mieszkańców naszego miasta. Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie wspólnie z Książnicą Pruszkowską ZAPRASZAJĄ, 12 października 2018 roku o godzinie 18:00, wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, do udziału w II dyktandzie dla dorosłych "Wpadnij na słówko!" do Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5. Pierwsze pruszkowskie dyktando odbyło się 4 listopada 2017 roku. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 października pod numerem telefonu: 668 523 506 Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Jan Starzyński. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i połamania piór. Wpadnijcie na słówko! Regulamin wydarzenia: Regulamin II Pruszkowskiego Dyktanda dla Dorosłych „Wpadnij na Słówko” 1. Organizatorem I Pruszkowskiego Dyktanda dla Dorosłych „Wpadnij na Słówko” jest Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie. Współorganizatorem jest Książnica Pruszkowska im. Henryka Sienkiewicza. 2. Zasady uczestnictwa: a) dyktando przeznaczone jest dla pełnoletnich mieszkańców Pruszkowa; b) warunkiem uczestnictwa w dyktandzie jest rejestracja telefoniczna do 10 (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/ii-dyktando-dla-doroslych-w-pruszkowie2

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.