Utrudnienia na linii WKD w dniu 04.12.2018 r. (AKTUALIZACJA)

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że ok. godz. 14:00 w rejonie przystanku osobowego Warszawa Ochota WKD doszło do obniżenia sieci trakcyjnej zawieszonej nad torem nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego). W związku z koniecznością wykonania naprawy w miejscu uszkodzenia przez pogotowie pociągu sieciowego do odwołania zostaje wstrzymany ruch pociągów po torze nr 1 na szlaku Warszawa Śródmieście WKD - Komorów. Do czasu zakończenia naprawy sieci trakcyjnej ruch pociągów na szlaku Warszawa Śródmieście WKD - Komorów będzie się odbywać wahadłowo w obu kierunkach wyłącznie po torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy). Częstotliwość kursowania pociągów w jednym kierunku ruchu podczas wprowadzonej organizacji ruchu wahadłowego wynosi ok. 65 minut. Za utrudnienia w podróżowaniu serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/781-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-04-12-2018-r.html

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.