Linia nr 4 – inaczej

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Informujemy Szanownych Pasażerów, że w związku zamknięciem ulicy Błońskiej na odcinku od ul. Groblowej do Południowej, od dnia 08.04.2019 r. ulegnie zmianie trasa kursowania autobusów komunikacji miejskiej Linii 4. Objazd zostanie poprowadzony ulicą Wierzbową. W związku z tym zostają wyłączone następujące przystanki: Robotnicza 03 i Wierzbowa. 3. Jednocześnie przypominamy, że autobusy linii 4 kursują od 1 kwietnia trasą zmienioną z powodu budowy ronda  na ulicy Powstańców. Ostatecznie więc autobusy tej linii będą kursować  do odwołania na trasie: Os. Staszica - Przyszłości - Przejazdowa - Promyka - Błońska - Wierzbowa - Robotnicza - Promyka – Elektrownia. Następujące przystanki zostają zawieszone na czas obu inwestycji : Jasna, Pułaskiego, Rondo ks. Popiełuszki, Działkowa, Akacjowa, Robotnicza, Wierzbowa. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie Miasta Pruszkowa oraz na przystankach autobusowych i w autobusach komunikacji miejskiej, w zakładce Komunikacja w aktualnościach na stronie internetowej Miasta Pruszkowa www.pruszkow.pl Za utrudnienia przepraszamy Dodatkowe informacje: Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie. Tel.: 22 (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/linia-nr-4-inaczej
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.