Powitanie Roku i koncert jak z bajki

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Przywitaliśmy Nowy Rok Zmianę daty w kalendarzu na 2019 rok uczciliśmy w Pruszkowie na miejskiej imprezie plenerowej. O godzinie 23:00 rozpoczął się koncert Zespołu TSK. Najbardziej znane covery porwały do tańca zgromadzonych na Placu Jana Pawła II mieszkańców i gości, którzy odwiedzili Pruszków w tą wyjątkową noc. Czas szybko zleciał i chwilę przed północą noworoczne życzenia złożył Prezydent Miasta, a równo o 24:00 niebo rozbłysło od fajerwerków. Miejski pokaz trwał niemal 10 minut i zachwycił wszystkich zgromadzonych. Po nim przyszedł czas na dalszy ciąg zabawy tanecznej. Raz jeszcze życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia na kolejnych miejskich wydarzeniach. Koncert jak z bajki Pierwszy dzień Nowego (2019) Roku tradycyjnie powitaliśmy koncertem Noworocznym. Tego dnia przepełnione nawy Kościoła św. Kazimierza wypełniły dźwięki ze znanych nam dobrze filmów Disneya i światowych musicali. To wszystko za sprawą, założonej w 1881 roku przez Karola Namysłowskiego, Orkiestry Symfonicznej im. K. Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka, którą tworzą zawodowi muzycy w większości absolwenci wyższych uczelni muzycznych. Podczas koncertu pt. „Wieczór z (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/powitanie-roku-i-koncert-jak-z-bajki

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.