Dzień bez samochodu w WKD - 22.09.2019 (niedziela) - na całej linii WKD przejazdy bezpłatne!

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. przypomina, że w dniu 22.09.2019 (niedziela) obowiązuje oferta specjalna "Dzień bez samochodu w WKD" , w ramach której przejazdy wszystkimi pociągami uruchamianymi na linii WKD są bezpłatne, niezależnie od relacji i czasu podróży - bez konieczności posiadania jakiegokolwiek dokumentu stwierdzającego prawo do odbycia podróży. Oferta specjalna "Dzień bez samochodu w WKD" została wprowadzona w związku z przypadającym w dniu 22 września Europejskim Dniem bez Samochodu, kończącym Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. UWAGA! W ramach oferty specjalnej "Dzień bez samochodu w WKD" pasażerom, którezy skasują bilet jednorazowy na przejazd/przewóz lub pasażerom posiadającym zakupiony wcześniej bilet okresowy, zawierający w swoim okresie ważności dzień 22.09.2019 nie będzie przysługiwać zwrot środków finansowych.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/912-dzien-bez-samochodu-w-wkd-22-09-2019-niedziela-na-calej-linii-wkd-przejazdy-bezplatne.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.