Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze”

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców programem „Czyste powietrze”, z inicjatywy Prezydenta Miasta Pruszkowa zostanie zorganizowane kolejne spotkanie informacyjne dotyczące programu. Spotkanie odbędzie się  w dniu 17 października br. (środa) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Pruszkowie przy ulicy Mostowej 6. W ramach programu „Czyste Powietrze” właściciele domów jednorodzinnych mają możliwość uzyskania wsparcia finansowego na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego . Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Warunkiem podstawowym związanym z możliwością korzystania ze środków pomocowych jest wymiana w budynkach istniejących starego pieca na paliwo stałe na nowe źródło ciepła spełniające wymagania programu. W przypadku budynków nowo budowanych można ubiegać się o dofinansowanie na zakup i montaż nowego źródła ciepła. Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia wynosi 7 tys. zł a maksymalny 53 tys. zł. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronach internetowych: https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/ (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/wydzial-ochrony-srodowiska/aktualnosci/spotkanie-informacyjne-dotyczace-programu-czyste-powietrze3

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.