Zmiana terminu otwarcia lodowiska

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Drodzy mieszkańcy, informujemy, że z przyczyn technicznych i atmosferycznych, jesteśmy zmuszeni zmienić termin otwarcia lodowiska miejskiego, które miało nastąpić w sobotę 1 grudnia. Lodowisko zostanie otwarte w poniedziałek 3 grudnia. Dla wszystkich zainteresowanych zimowym aktywnych spędzaniem czasu wolnego, lodowisko będzie otwarte: od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 - 20:00 w piątki w godzinach od 16:00 - 21:00 w soboty od 10:00 - 21:00 w niedziele od 10:00 - 20:00 Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 z lodowiska będą korzystać grupy zorganizowane. Przy lodowisku funkcjonowała będzie wypożyczalnia łyżew: Koszt wypożyczenia łyżew 6,00 zł/sesja Ostrzenie łyżew 10,00 zł Inwestorem budowy lodowiska jest Gmina Miasto Pruszków Zapraszamy!

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/sport/aktualnosci/zmiana-terminu-otwarcia-lodowiska

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.