ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z AUTORKĄ KOMISKU ARTEFAKT!

Opublikowano: ; Źródło: PruszkówMówi.pl

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z dr Martą Guzowską – autorką komiksu „ARTEfakt”. Ten niezwykły wieczór zatytułowany „Archeologia: nauka i popkultura” poprowadzi Beata Jewiarz już we wtorek, 25 września o godz. 19:00. Jest to wydarzenie towarzyszące Pruszkowskiemu Festiwalowi Archeologicznemu ARTEfakty.   Wstęp wolny, bez zapisów.   MARTA GUZOWSKA   Chce przeżyć dziewięć żyć, jak kot. Na razie ma na koncie trzy: jest archeolożką, pisarką i mamą. Jako archeolożka pracowała w Grecji, Izraelu a także, przez kilkanaście lat w Troi, na najsłynniejszym stanowisku archeologicznym świata. Jako pisarka zadebiutowała w 2012 r. powieścią „Ofiara Polikseny”, która zdobyła Nagrodę Wielkiego Kalibru dla najlepszej powieści kryminalnej roku. „Głowa Niobe”, druga powieść z cyklu z cynicznym antropologiem Mariem Yblem oraz „Chciwość”, pierwsza z cyklu z archeolożką-złodziejką Simoną Brenner zostały uhonorowane nominacjami do tej samej nagrody. Guzowska napisała jeszcze dwie powieści w cyklu Mariem Yblem („Wszyscy ludzie przez cały czas” i „Czarne światło”), kolejną powieść z Simoną Brenner („Reguła nr 1”), oraz (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkowmowi.pl/2018/09/zapraszamy-na-spotkanie-z-autorka-komisku-artefakt/

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.