Dni Pruszkowa 25 - 26 maja 2019

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Przed nami kolejne Dni Pruszkowa W tym roku na największą i najbardziej znaną pruszkowską imprezę ZAPRASZAMY w weekend 25 i 26 maja. Podczas tegorocznych Dni Pruszkowa atrakcje dla siebie znajdzie każdy mieszkaniec i gość odwiedzający w ten weekend nasze miasto. Rozpoczniemy na sportowo. 25 maja o godzinie 10:00 zapraszamy na wyścig rowerowy "Ojcowie na START", który odbędzie się w Parku Potulickich. Wyścig wyruszy z placu przy ulicy Lipowej (obok wody oligoceńskiej). Rejestracja na wyścig tutaj (proszę podlinkować: http://pruszkow.ojcowienastart.pl/). Od godziny 12:00 zapraszamy do Parku Kościuszki, który w tym roku podzielony zostanie na dwie strefy. Od strony fontanny Mali Muzykanci znajdować się będzie strefa przeznaczona dla dzieci. Na rozstawionej w niej scenie oraz obok niej, w sobotę odbędzie się po raz pierwszy w Pruszkowie Festiwal Baniek, któremu towarzyszyć będą pokazy, zabawy, doświadczenia, czy nauka zumby. W strefie dziecięcej pamiętamy również o rodzicach, dla których przygotowana zostanie kawiarniana strefa relaksu, w której będą mogli poczekać na bawiące się dzieci. W tej części Parku Kościuszki rozstawione zostaną również liczne namioty i stoiska z atrakcjami (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/dni-pruszkowa-25-26-maja-2019
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.