Co zmieni się w Pruszkowie podczas prezydentury Pawła Makucha?

Opublikowano: ; Źródło: PruszkówMówi.pl

Jaka będzie nowa prezydentura Pawła Makucha i jakie zmiany w naszym mieście przyniesie? Jeszcze przed wyborami zapytaliśmy kandydata na Prezydenta Pawła Makucha o jego wizję rozwoju Pruszkowa. Jeszcze raz publikujemy nasze pytania i odpowiedzi pana Makucha dotyczące wielu kwestii związanych z zarządzaniem i funkcjonowaniem naszego miasta. Darmowa komunikacja miejska, likwidacja ogrodzeń i otwarcie przestrzeni miejskiej, aplikacja do kontaktu mieszkańców z władzami miasta, rada biznesu, czy nowy wizerunek marketingowy miasta to niektóre z pomysłów nowego Prezydenta. Już 22 listopada rozpoczyna się nowa kadencja prezydencka w Pruszkowie. Czy jest Pan za wprowadzeniem w Pruszkowie strefy płatnego parkowania? Nie. Są możliwości wprowadzenia rotacyjnego parkowania bez nakładania dodatkowych obciążeń na mieszkańców. I wiem jak to zrobić. Wprowadzenie płatnych stref parkowania bez podjęcia mniej restrykcyjnych prób jest pójściem na tzw. łatwiznę. Uważam, że jest to ostateczność. Jaki jest Pana pomysł na usprawnienie transportu miejskiego? W początkowym okresie należy dokonać gruntownej reorganizacji transportu publicznego z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców miasta. Docelowo należy (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.pruszkowmowi.pl/2018/11/co-zmieni-sie-w-pruszkowie-podczas-prezydentury-pawla-makucha/
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.