Komunikacja miejska - utrudnienia na linii 6 oraz 3 w dniu 11.11. 2018 r.

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Urząd Miasta w Pruszkowie informuje, że zgodnie z otrzymaną informacją od Starostwa Powiatowego w  Pruszkowie w związku z planowanym Obchodem Święta Niepodległości tego dnia tj. 11.11 br. (niedziela) ulegnie zmianie trasa kursowania autobusu komunikacji miejskiej Linii 3 oraz 6. Wprowadzone zmiany będą wiązały się z czasowym zawieszeniem przystanków: Linia 6 kursy 14:11 z Oś. Staszica i 14:40 z Ożarowa, skierowane będą objazdem ulicą Poznańską i Mostową z pominięciem przystanku Dulag i Rondo Solidarności. Linia 3 kurs 14:30 z Inżynierskiej i 14:45 z Piastowa, skierowane będą objazdem ulica Poznańską i Mostową z pominięciem przystanków Dulag i Rondo Solidarności. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie Miasta Pruszkowa oraz na przystankach autobusowych i w autobusach komunikacji miejskiej, w zakładce Komunikacja w aktualnościach na stronie internetowej Miasta Pruszkowa www.pruszkow.pl Za utrudnienia przepraszamy Dodatkowe informacje: Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w PruszkowieTel.: 22 735 88 35

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/komunikacja-miejska-utrudnienia-na-linii-6-oraz-3-w-dniu-11.11.-2018-r.

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.