Uwaga! Punkt stacjonarny będzie czynny codziennie przez całą dobę!

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Mieszkańcy Pruszkowa mogą korzystać z punktu do głosowania, który będzie czynny w Urzędzie Miasta Pruszkowie przez całą dobę. Urna przeznaczona do składania kart przez Mieszkańców Pruszkowa w czasie głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020, stać będzie: w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 8:00 -18:00, wtorek-czwartek 8:00 - 16:00, piątek 8:00 – 14.00) na parterze, przy wejściu głównym - naprzeciwko kancelarii, natomiast w pozostałych godzinach  w siedzibie Straży Miejskiej - pokój nr 2 na parterze - wejście od podwórka, jak również w dniach 24 i 25 sierpnia. Przypominamy, głosowanie w tegorocznej edycji od 19 sierpnia do 26 sierpnia 2019. Karty papierowe do głosowania dostępne będą przy urnie i na stronie internetowej budżetu obywatelskiego. Zapraszamy do głosowania. Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa e-mail:[email protected]

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/uwaga!-punkt-stacjonarny-bedzie-czynny-codziennie-przez-cala-dobe!
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.