Stanowisko Zespołu ds. budowy wiaduktu

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

We wtorek 30 kwietnia 2019 roku odbyło się w Urzędzie Miasta Pruszkowa 2. spotkanie Zespołu ds. budowy wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej DW718. Poniżej publikujemy stanowisko Zespołu skierowane do Prezydenta Miasta Pruszkowa Pawła Makucha, podpisane przez prezydenta Konrada Sipierę – Przewodniczącego Zespołu i Piotra Bąka – zastępcę Przewodniczącego Zespołu. Stanowisko Zespołu ds. budowy wiaduktu nad torami PKP w ciągu DW 718 Zespół ds. budowy wiaduktu nad torami PKP w ciągu DW 718 powołany na mocy Zarządzenia Prezydenta Miasta Nr 43/2019 zgodnie z zapisami Zarządzenia Nr 58/2019 przedkłada Prezydentowi Miasta Pruszkowa sprawozdanie z podjętych działań. Zespół uznał koncepcję Marszałka za niemożliwą do przyjęcia ze względu na zastosowanie rozwiązań projektowych, które nie poprawiają warunków drogowych, a jedynie je pogarszają, oraz na brak zapewnienia mieszkańcom Pruszkowa bezpieczeństwa komunikacyjnego na czas trwania inwestycji, co spowoduje paraliż komunikacyjny miasta. Zespół uznał za najbardziej zbliżone, do oczekiwanego dla Miasta Pruszkowa rozwiązanie drogowe, przedstawione jako „Wariant 2” /zał. 1-3/ (opracowany przez Biuro Planowania Rozwoju Warszawy na zlecenie Gminy w (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/inwestycje-miejskie/inwestycje-w-budowie/stanowisko-zespolu-ds.-budowy-wiaduktu

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.