Kastracja/Sterylizacja psów i kotów 2019

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Szanowni Mieszkańcy, Gmina Miasto Pruszków zaprasza do skorzystania z dofinansowania 50% kosztów zabiegu sterylizacji/kastracji kotów i psów oraz bezpłatnego ich czipowania. Prawo do skorzystania z dofinansowania przysługuje wyłącznie Mieszkańcom Pruszkowa. Warunkiem skorzystania z dofinansowania jest: wypełnienie pisemnego oświadczenia o woli dokonania sterylizacji/kastracji zwierzęcia oraz zobowiązania do uiszczenia lekarzowi weterynarii bezpośrednio po sterylizacji/kastracji pozostałych 50% kosztów zabiegu okazanie przez Właściciela zwierzęcia dowodu osobistego lub jeśli jest to nowy dowód bez adresu zameldowania  pierwszej strony deklaracji PIT za poprzedni rok, osoby posiadające aktualna Kartę Mieszkańca okazują tylko tę kartę wraz z dowodem osobistym okazanie dowodu aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie Po druk oświadczenia należy zgłosić się do pokoju nr 17 (Wydział Ochrony Środowiska)  w Urzędzie Miasta Pruszkowa wraz z wyżej wymienionymi dokumentami. Zabiegi sterylizacji i kastracji psów wykonywane są łącznie z bezpłatnym oznakowaniem elektronicznym (czipowaniem) zwierząt i wpisaniem do Ogólnopolskiego Rejestru Zwierząt. Osoba korzystająca z dofinansowania (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/wydzial-ochrony-srodowiska/aktualnosci/kastracjasterylizacja-psow-i-kotow-2019

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.