Uwaga! Utrudnienia na linii WKD w dniu 15.09.2021 (ZAKOŃCZONE)

Opublikowano: ; Źródło: WKD

AKTUALIZACJA GODZ. 10:30 Zakończenie utrudnień. Uruchomiony skład zjechał do stacji Podkowa Leśna Główna. Wznowiono kursowanie pociągów na odcinku Podkowa Leśna Główna - Milanówek Grudów.     Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią składu na przystanku Milanówek Grudów ruch pociągów na odcinku Milanówek Grudów - Podkowa Leśna Główna zostaje wstrzymany do odwołania. Ruch pociągów na ww. odcinku zostanie wznowiony po ewentualnym uruchomieniu składu lub ściągnięciu przez inny pojazd w ramach zjazdu awaryjnego. Pociągi zmierzające do/z Milanówka ulegną skróceniu do stacji Podkowa Leśna Główna. Za wszelkie utrudnienia w podróżowaniu serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1247-uwaga-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-15-09-2021.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.