Funkcjonowanie komunikacji miejskiej 20 czerwca

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Urząd Miasta Pruszkowa informuje, że w związku z organizacją procesji dnia 20 czerwca 2019 r. (Boże Ciało) mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 1,2,3,4,5 i 6. W przypadku braku możliwości przejazdu ulicami którymi będą przebiegały procesje, autobusy będą kierowane na trasy objazdowe najbliższymi ulicami. Na trasach objazdowych autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące objazdów dla poszczególnych procesji: - procesja w parafii pw. św. Józefa, w godzinach 12:30-13:00 w przypadku braku przejezdności ul. Plantową autobusy linii 1,2,4,5 i 6 zostaną skierowane objazdem ul. Powstańców i Al. Wojska Polskiego z pominięciem przystanku Jasna. - procesja w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP na Żbikowie, w godzinach 12:00-12:30 w przypadku braku przejezdności ul. 3 Maja autobusy linii 6 zostaną skierowane na trasę objazdową z pominięciem przystanków Granitowa, Ciechanowska, Kościół. - procesja w parafii św. Kazimierza, w godzinach 13:00-13:30 w przypadku braku przejezdności al. Armii Krajowej oraz ul. Lipowej, autobusy linii 2, 2BIS i 5 zostaną skierowane na trasy objazdowe z pominięciem przystanków Bolesława Prusa (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/funkcjonowanie-komunikacji-miejskiej-20-czerwca
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.