Uwaga! Utrudnienia na linii WKD w dniu 25.04.2019

Opublikowano: ; Źródło: WKD

AKTUALIZACJA GODZ. 14:55 Uszkodzony pojazd w dalszym ciągu znajduje się przed przystankiem Warszawa Aleje Jerozolimskie. Ruch w kierunku stacji Warszawa Śródmieście WKD od przystanku Warszawa Raków pozostaje wstrzymany. Od godz. 15:00 wystąpią opóźnienia w odjazdach pociągów wyruszających ze stacji Warszawa Śródmieście WKD w kierunku południowo-zachodnim. Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią pojazdu EN95-01 w rejonie przystanku osobowego Warszawa Aleje Jerozolimskie ok. godz. 14:20, obsługującego kurs nr 138 w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (13:31) - Warszawa Śródmieście WKD (14:26) mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu pociągów WKD. Pojazd, który uległ awarii będzie spychany przez jadący za nim pociąg nr 346 do stacji Warszawa Śródmieście WKD. Za wszelkie utrudnienia w podróżowaniu serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/860-uwaga-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-25-04-2019.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.