Plaża w Parku Mazowsze i kajaki w Parku Potulickich

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Na terenie Parku Mazowsze urządzona została plaża piaszczysta o powierzchni ponad 500 m2 i kąpielisko. Na terenie plaży zamontowano 2 hamaki, a w lipcu planowany jest montaż 3 leżaków obrotowych. Ponadto w sąsiedztwie małego pomostu w lipcu zorganizowane będzie miejsce pod rodzinne grillowanie, gdzie zamontowane zostaną 2 stoły piknikowe oraz dwa grille. W ramach modernizacji kąpieliska Miasto przygotowało przebieralnię, a specjalistyczna firma wyrównała i oczyściła dno. ZAPRASZAMY na strzeżone kąpielisko codziennie od godziny 10:00 do 18:00! Kajaki w Parku Potulickich W każdy weekend w godzinach od 10:00 do 18:00 w Parku Potulickich można korzystać z kajaków. W tym sezonie do dyspozycji jest 10 kajaków, które wypożyczane są z całym niezbędnym sprzętem, czyli kamizelkami i wiosłami. Wypożyczalnia kajaków znajduje się w okolicy dawnego baru "Przystań". ZAPRASZAMY!

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/sport/aktualnosci/plaza-w-parku-mazowsze-i-kajaki-w-parku-potulickich
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.