Studium Uwarunkowań na os. Staszica - dyskusja publiczna

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Dnia 7 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, przy  ul. Jasnej 2. w Pruszkowie odbyła się druga z trzech dyskusja publiczna w ramach sześciu zaplanowanych spotkań z mieszkańcami dotyczących opracowanego projektu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Pruszkowa. Wyłożenie projektu studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko odbywa się od 26 lutego 2018 r. do 26 marca 2018 r. Projekt studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest do publicznego wglądu w ww. terminie ( z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt ) w Urzędzie Miasta Pruszkowa w pokoju nr 70 w godzinach : poniedziałki: 11.00 – 18.00, wtorki, środy, czwartki, piątki: 10.00 – 15.00 . Ponadto, projekt studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest elektronicznie na bip: http://pruszkow.bip.gmina.pl/index.php?id=707&a=3301&n_id=242 Uwagi do wyłożonego projektu można zgłaszać do 16 kwietnia 2018 r. Dyskusję publiczną prowadził Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Jan Starzyński. Projekt Studium zaprezentowała mgr inż. arch. Anna Markert, która w łatwo przyswajalny sposób przedstawiła problematykę dokumentu (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/planowanie-przestrzenne/aktualnosci/studium-uwarunkowan-na-os.-staszica-dyskusja-publiczna

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.