Weekend już za nami. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Weekend już za nami. Czas podsumować minione dni i wydarzenia, które miały miejsce w Pruszkowie. Przeżyjmy to jeszcze raz! W piątek 6 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala 5 odbył się spektakl zatytułowany "Testament Księdza Romana" inspirowany życiem Księdza Romana Indrzejczyka. Artyści - Jan Odrowąż Pieniążek i Ryszard Kawalec przybliżyli widzom historię życia, pism i drogi duchowej Księdza. Podczas wydarzenia odczytywane były również fragmenty poezji jego autorstwa. W sobotę nasza uwaga skupiła się na Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana, w którym o godzinie 11:00 odbyło się spotkanie wielkanocne Towarzystwa Absolwentów Liceum i Gimnazjum im. T. Zana. W spotkaniu wziął udział Prezydent Jan Starzyński, który również jest członkiem Stowarzyszenia. Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze. Uśmiechom, wspomnieniom i anegdotom z czasów licealnych nie było końca. W sobotę miał miejsce niezwykle miły jubileusz, który również powiązany jest z LO im. T. Zana. Absolwentka Liceum - Pani Halina Dobrowolska świętowała swoje 108 urodziny. Jubilatce życzenia osobiście złożył Prezydent Jan Starzyński i przedstawiciele Towarzystwa Absolwentów. Pani Halina otrzymała (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/weekend-juz-za-nami.-przezyjmy-to-jeszcze-raz!

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.