„Bezpieczne Wakacje 2019” w Pruszkowie

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie we współpracy z Urzędem Miasta Pruszkowa, Miejską Kryta Pływalnią „KAPRY”, Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie oraz Strażą Miejską w Pruszkowie przeprowadzi akcję edukacyjną związaną z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą. W ramach realizowanego przedsięwzięcia na terenie strzeżonego kąpieliska w Parku Kultury i Wypoczynku „Mazowsze” w Pruszkowie w środę 26 czerwca przy współudziale służb i władz samorządowych przedstawione zostaną zagadnienia akcji „Bezpieczne Wakacje 2019” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”. W programie akcji znajdą się pokazy ratownictwa wodnego, zajęcia praktyczne z zakresie udzielania pierwszej pomocy, pokazy sprzętu ratowniczego oraz prelekcje o tematyce zasad zachowania bezpieczeństwa nad wodą. Dla najmłodszych uczestników przeprowadzone zostaną konkurs plastyczny o tematyce bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Dodatkowe atrakcje przewidziano również dla dorosłych, którzy będą mogli spróbować swoich sił w konkursie na najdalszy rzut rzutką ratowniczą. Akcja profilaktyczna na terenie Parku Kultury i Wypoczynku "Mazowsze" w Pruszkowie Środa 26 czerwca 2019 w godz. 11 00 -14 00 w ramach (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/edukacja/aktualnosci/bezpieczne-wakacje-2019-w-pruszkowie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.