Noc Muzeów w Pruszkowie 19 maja 2018

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Prezydent Miasta Pruszkowa, Jan Starzyński zaprasza wszystkich Mieszkańców oraz Gości do skorzystania z oferty pruszkowskich instytucji, które przygotowały wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprasza od godziny 18.00 na wieczór niesamowitych historii z okresu międzywojnia. Tegoroczna Europejska Noc Muzeów będzie oscylować wokół kryminalnych historii, zbrodni z namiętności oraz miejskich gangów okresu międzywojennego – a to wszystko „z lekkim przymrużeniem oka”. Muzeum DULAG 121 udostępnione będzie od godziny 16.00. Będzie można zwiedzić stałą wystawę, obejść i obejrzeć teren byłego obozu przejściowego, uczestniczyć w warsztatach. Galeria Figur Stalowych zaprasza już od godziny 14.00. Można tu zobaczyć oryginalne figury i modele aut wykonane ze stali. Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy" zaprasza od godziny 20.00 do swojej nowej siedziby mieszczącej się w Centrum  Kultury i Sportu przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 na specjalny pokaz mody ludowej i stylizacji opartych na strojach ludowych. Hufiec ZHP w Pruszkowie zaprasza od godziny 17.00 do swojej Izby Pamięci położonej w podziemiach Pałacyku „Sokoła” na pierwszą harcerską odsłonę (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/noc-muzeow-w-pruszkowie-19-maja-2018

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.