Warsztaty dla rad rodziców

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Prezydent Miasta Pruszkowa oraz Instytut Inicjatyw Pozarządowych zapraszają rodziców zainteresowanych działaniem w radach rodziców na WARSZTATY DLA RAD RODZICÓW - poniedziałek 11 grudnia 2017, w godz. 18.00-20.00 w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, plac Jana Pawła II nr 2. W programie warsztatów podstawy prawne dotyczące działania rad rodziców kompetencje rady rodziców i jej zorganizowanie do działania finanse rady rodziców nowe formy działania rad rodziców - budżet uczniowski czas na konsultacje indywidualne Informacje organizacyjne: udział w warsztatach jest bezpłatny zgłoszenia e-mailem na adres: [email protected] uwaga: liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń każdy uczestnik warsztatu otrzymuje materiały szkoleniowe (teczka, długopis, notatnik) każdy uczestnik warsztatu otrzymuje dwa poradniki wydane przez Instytut Inicjatyw Pozarządowych O Instytucie Instytut Inicjatyw Pozarządowych od lat jest liderem projektów związanych z funkcjonowaniem rad rodziców w szkołach i przedszkolach. W ramach programów: Rodzice w szkole Rodzic zawodowiec - wolontariat pracowniczy w szkole, przedszkolu naszego dziecka Aktywni rodzice - od (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/edukacja/aktualnosci/warsztaty-dla-rad-rodzicow

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.