Ogłoszenia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Prezydent Miasta Pruszkowa ogłosił dwa konkursy ofert na realizację zadań publicznych: w obszarze turystyki na organizację wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży, mieszkańców Pruszkowa, z rocznika 1999 i młodsi oraz w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu poprzez szkolenie dzieci i młodzieży, mieszkańców Pruszkowa z rocznika 1999 i młodsi w różnych dyscyplinach sportu. Stanowisko ds. sportu UM t.: 22 - 735 88 07 Treść ogłoszeń: Zarządzenie Nr 183/2017 Prezydenta Pruszkowa z dnia 5 grudnia 2017 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji w 2018 roku zadań publicznych w obszarze turystyki na organizację wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży, mieszkańców Pruszkowa. Zarządzenie Nr 185/2017 Prezydenta Pruszkowa z dnia 6 grudnia 2017 r. w sprawie ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2018 roku realizacji zadań publicznych w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/ogloszenia-otwartych-konkursow-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Wybory samorządowe w Pruszkowie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.