MIKOŁAJKI ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

Tradycyjnie od wielu lat funkcjonariusze Straży Miejskiej w Pruszkowie wspólnie z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska wspomagają Świętego Mikołaja w jego bardzo ciężkiej, ale jednocześnie jakże potrzebnej i dającej wiele radości pracy. Nie inaczej było w tym roku. Dnia 6 grudnia - dzień Mikołajek, strażnicy miejscy oraz pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Pruszkowie odwiedzili wszystkie przedszkola w naszym mieście, gdzie podczas spotkań z dziećmi wręczono prezenty ufundowane przez wymienione instytucje oraz przypomniano najmłodszym mieszkańcom Pruszkowa o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i zagrożeniach związanych z okresem zimowym. Ponieważ prezenty od Świętego Mikołaja są zawsze mile widziane i niecierpliwie oczekiwane, dlatego też zadowolenia okazywanego w dziecięcy, radosny sposób było co niemiara. Dziękujemy przedszkolakom pruszkowskich placówek za wspólną zabawę. Prawdziwym zaszczytem było dla nas przyniesienie Wam radości oraz udzielenie pomocy Świętemu Mikołajowi.  

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/component/content/article/44-news/363-mikoajki-ze-stra-miejsk

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.