WuKaDka na Rodzinnym Pikniku z Zespołem Mazowsze

Opublikowano: ; Źródło: WKD

WuKaDka uczestniczyła w IV Rodzinnym Pikniku z Zespołem Mazowsze, który odbywał się w ten weekend na terenie siedziby zaprzyjaźnionego Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Otrębusach. Stoisko WKD cieszyło się dużą popularnością wśród najmłodszych i tych trochę starszych sympatyków kolejki. W dniach 3-5 września w siedzibie Zespołu „Mazowsze” odbyło się uroczyste otwarcieCentrum Folkloru Polskiego „Karolin”, połączone z kolejną edycją Rodzinnego Pikniku z Mazowszem. Organizatorzy zadbali, aby program wydarzenia był ciekawy i każdego dnia obfitował w atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Oprócz licznych spotkań z tańcem i muzyką na kilku scenach plenerowych, przygotowana została także strefa dziecka, pokazy cyrkowe i wiele innych rozrywek dla całej rodziny. Warszawskiej Kolei Dojazdowej podczas IV Rodzinnego Pikniku z Zespołem Mazowsze wystawiła stoisko firmowe, na którym promowała transport kolejowy oraz ofertę przewozową. WuKaDki nie mogło zabraknąć podczas święta kultury przygotowanego przez zaprzyjaźniony Zespół „Mazowsze”. W czasie Pikniku zachęcaliśmy do podróżowania pociągami WKD nie tylko do pracy i szkoły, ale również na (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1241-wukadka-na-rodzinnym-pikniku-z-zespolem-mazowsze.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.