Zwroty biletów okresowych

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż w związku z wprowadzonymi ograniczeniami przez Państwo dot. działalności szkół ponadpodstawowych oraz wyższych, w odstępstwie od terminów wskazanych w § 13 Regulaminu przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez spółkę Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. (RPO-WKD)  podróżni, którzy rezygnują z przejazdów pociągami WKD, mogą dokonać zwrotu biletów okresowych (tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych): 1) całkowicie niewykorzystanych; 2) częściowo niewykorzystanych, proporcjonalnie do liczby dni niewykorzystanych, Od zwracanych należności potrąca się odstępne w wysokości 10%. Zwroty biletów zakupionych w stacjonarnych automatach biletowych przyjmowane są w punkcie znajdującym się w Warszawie na stacji metra "Centrum" - lokal 2009 C, Pasaż Handlowy, tel. 801 789 405, [email protected] . Punkt czynny jest: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1079-zwrot-biletow-okresowych-tygodniowych-dwutygodniowych-miesiecznych-i-kwartalnych.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.