Zachęcamy do włączenia się w akcję podarujwigilie.pl

Źródło: PruszkówMówi.pl

Nie został mi na świecie nikt bliski. Marzę, żebym w Święta miała z kim podzielić się opłatkiem, zaśpiewać kolędę, nie była sama – słyszymy od podopiecznych Stowarzyszenia. Wspomnienia szczęśliwych Świąt w rodzinie to jedyne, co dziś pozostało samotnym seniorom. Dziś „cicha noc” brzmi dla nich zupełnie inaczej. To przejmujące dźwięki samotności… Dlatego Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zachęca do włączenia się w akcję podarujwigilie.pl, która ma to zmienić. Święta to szczególny czas, kiedy nasi podopieczni dotkliwie odczuwają brak rodziny. Chcemy im ten brak zrekompensować, dać poczucie, że nie są sami, że także mogą usiąść do wigilijnego stołu, przy którym będzie więcej niż jedno nakrycie, że będą mieli z kim przełamać się opłatkiem, że także na nich czeka pod choinką upominek – mówi Elżbieta Ślązek z mbU. 22 grudnia, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, planuje zorganizować świąteczne kolacje dla ponad 300 podopiecznych z Warszawy, Lublina, Poznania i Pruszkowa. By było to możliwe potrzebujemy wsparcia darczyńców i wolontariuszy. Marzymy, żeby ufundować podopiecznym uroczysty poczęstunek i świąteczne paczki. Chcemy, by tego dnia było wszystko to, co tworzy atmosferę prawdziwych (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.pruszkowmowi.pl/2018/11/zachecamy-do-wlaczenia-sie-w-akcje-podarujwigilie-pl/

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.