Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. C.K. Norwid

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Zapraszamy poetów do udziału w szesnastej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. C. K. Norwida.Książnica Pruszkowska im. H. Sienkiewicza, organizuje szesnastą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Cypriana Kamila Norwida. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk literackich, do związków i stowarzyszeń twórczych, a także do poetów nie zrzeszonych. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród, nastąpi  20 maja 2018 roku w Pruszkowie, podczas uroczystego spotkania autorów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Konkursie. REGULAMIN - warunki Konkursu W otwartym konkursie mogą wziąć udział poeci nie zrzeszeni, a także poeci będący członkami stowarzyszeń i związków twórczych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przysłanie organizatorowi *trzech wierszy wydrukowanych w języku polskim, w pięciu egzemplarzach, nigdzie nie publikowanych i nie nagradzanych:– jeden wiersz o Norwidzie lub inspirowany jego życiem, twórczością, bądź stylem;– dwa wiersze o tematyce dowolnej, *każdy utwór opatrzony godłem (takim samym godłem powinna być opatrzona koperta zawierająca dane autora). Godła w formie graficznej dyskwalifikują autora. Organizatorzy nie (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/ogolnopolski-konkurs-poetycki-im.-c.k.-norwid

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.