NA PRZEJAZDACH DROGOWO-KOLEJOWYCH WŁĄCZ MYŚLENIE I BĄDŹ BEZPIECZNY

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa od maja tego roku prowadzi kampanię pn. "Twoja bezpieczna WuKaDka". Kampania przypomina zmotoryzowanym, rowerzystom i pieszym o  prawidłowych zachowaniach podczas  przekraczania przejazdów kolejowych oraz o zagrożeniach życia i zdrowia do których może dojść w tych miejscach. Niestety, pośpiech, brawura, nieuwaga nadal dominują nad rozsądkiem. Dlatego mówimy BĄDŹ UWAŻNY NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH, WŁĄCZ MYŚLENIE. Warszawska Kolej Dojazdowa utrzymuje infrastrukturę w najlepszym stanie technicznym aby zapewnić bezpieczne warunki podróży zarówno dla uczestników ruchu drogowego jak i pasażerów WKD. Nasze działania zostały dostrzeżone przez Urząd Transportu Kolejowego, czego świadectwem było przyznanie w 2018 r. nagrody w konkursie „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” za przedsięwzięcia na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych WKD. Ponadto Warszawska Kolej Dojazdowa w ramach prowadzonej kampanii „Twoja bezpieczna Wukadka” przypomina o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i mówi „STOP” brawurze oraz łamaniu przepisów na przejazdach i przejściach kolejowych. Warto podkreślić, że w tym roku przejazdy (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1248-na-przejazdach-drogowo-kolejowych-wlacz-myslenie-i-badz-bezpieczny.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.