MOŻLIWY BRAK WODY NA TERENIE PRUSZKOWA

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy poinformowało o planowanych pracach modernizacyjnych na magistrali w al. Jerozolimskich. Prace te spowodują bardzo zaniżone ciśnienie wody lub przerwę w jej dostawie w przypadku maksymalnych rozbiorów na terenie m. Pruszkowa. Znaczne obniżenie ciśnienia wody lub też jej całkowity brak nastąpi: od godziny 09:00 w dniu 11.04.2018r. i potrwa do 48 godzin Wszystkich mieszkańców prosimy o korzystanie z ujęć głębinowych oraz ujęć wody oligoceńskiej. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy zapewni także doraźne beczkowozy z wodą oraz uruchomione zostaną wszystkie awaryjne stacje uzdatniania wody. Beczkowozy w Pruszkowie zostaną podstawione w następujących lokalizacjach: ul. Emancypantek róg Lalki ul. Antka róg Placówki ul. Sienkiewicza 1D ul. Bolesława Prusa 35 Dodatkowe informacje na stronie internetowej M.P.WiK.

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/aktualnoci/387-moliwy-brak-wody-na-terenie-pruszkowa

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.