„Winter Songs of Frank Sinatra” w Pruszkowie 28.12.2018

Opublikowano: ; Źródło: PruszkówMówi.pl

„Winter Songs of Frank Sinatra” to idealny repertuar na zimowe wieczory. Swingowe wersje znanych amerykańskich piosenek świątecznych to prawdziwa uczta muzyczna. „Let it Snow”, „The First Noel” czy „Jingle Bells” pozwolą Państwu przenieść się do świątecznego Nowego Jorku lat 50-tych. Koncert odbędzie się  w Pruszkowie 28.12.2018 r o godz. 19:30. Podczas koncertu można usłyszeć ponadczasowe przeboje jakimi są amerykańskie standardy świąteczne wykonywane m.in. właśnie przez słynnego Franka Sinatrę oraz przepiękne kolędy z repertuaru artysty t.j. „Have Yourself A Merry Little Christmas”, „Winter wonderland”, „Silent night” Projekt „I LOVE SINATRA” to fantastyczna podróż do czasów Franka Sinatry, który był ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie i jak się okazuje jego urok nie przeminął, wciąż inspiruje i zachwyca – m.in. pomysłodawczynię projektu Natalię Natalia urodziła się w Wałbrzychu gdzie rozpoczęła swoją edukację muzyczną w wieku siedmiu lat od nauki gry na skrzypcach, którą kontynuowała przez kolejne dziesięć.  W 2010 roku rozpoczęła studia jazzowe na kierunku wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie dr. Janusz Szroma. Podczas studiów współpracowała z (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.pruszkowmowi.pl/2018/12/winter-songs-of-frank-sinatra-w-pruszkowie-28-12-2018/

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.