Bezpłatne szkolenie „E-akta - zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych”

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie pt. E-akta - zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych. W trakcie szkolenia będzie można dowiedzieć się: jakie warunki będzie musiał spełnić płatnik składek jeśli zdecyduje się na skrócenie przechowywania akt pracowniczych; o zmianach w formularzach ubezpieczeniowych, sposobie ich wypełnienia; o zmianach w programach Płatnik, e - Płatnik. Szkolenia z projektu e- Akta odbędą się w terminach:  28.02.2019 r. i 7.03.2019 r. w siedzibie Inspektoratu w Pruszkowie przy ul. Ołówkowej 38. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłaszanie swojego udziału pod numerami tel.: (22) 770 53 87, (22) 770 53 25 w godzinach 8.00-15.00 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/bezplatne-szkolenie-e-akta-zmiany-w-zasadach-przechowywania-i-elektronizacja-akt-pracowniczych

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.