MOŻLIWY BRAK WODY NA TERENIE PRUSZKOWA

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy poinformowało o planowanych pracach modernizacyjnych na magistrali wodociągowej DN 600 - al. Jerozolimskie. Prace te spowodują bardzo zaniżone ciśnienie wody lub przerwę w jej dostawie w przypadku maksymalnych rozbiorów na terenie m. Pruszkowa. Znaczne obniżenie ciśnienia wody lub też jej całkowity brak nastąpi: od godziny 09:00 w dniu 15.11.2017r. i potrwa do godziny 09:00 w dniu 16.11.2017r. Wszystkich mieszkańców prosimy o korzystanie z ujęć głębinowych oraz ujęć wody oligoceńskiej. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy zapewni także doraźne beczkowozy z wodą oraz uruchomione zostaną wszystkie awaryjne stacje uzdatniania wody. Dodatkowe informacje na stronie internetowej M.P.WiK.

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/aktualnoci/355-moliwy-brak-wody-na-terenie-pruszkowa

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Wybory samorządowe w Pruszkowie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.