Konkurs na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno - edukacyjną

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

II Edycja Konkursu na Najciekawszą Inicjatywę Profilaktyczno - Edukacyjną dotyczącą Zagospodarowania Czasu Wolnego oraz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Miejscu Zamieszkania podczas Ferii Zimowych 2018 na Terenie Mazowsza termin: 10.01.2018 miejsce składania wniosku: Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, ul. 11 Listopada 37/59, 26-600 Radom organizator: Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. W Radomiu, Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Ruszyła II Edycja Konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno - edukacyjną dotyczącą zagospodarowania czasu wolnego oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, organizowaną podczas ferii zimowych 2018 na terenie Mazowsza. Ferie zimowe zaczynają się już 15 stycznia i trwają do 26 stycznia 2018 r. Termin zgłoszenia chęci przystąpienia do konkursu to 10 stycznia 2018 r. Konkurs skierowany jest do: organizacji pozarządowych, podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. Z 2016 roku poz. 1817), jednostek organizacyjnych podległych (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/organizacje-pozarzadowe/aktualnosci/konkurs-na-najciekawsza-inicjatywe-profilaktyczno-edukacyjna

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.