W dniu 16.08.2021 r. na kanale YouTube został zamieszczony nowy spot przygotowany w ramach kampanii "Twoja bezpieczna Wukadka"

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa zachęca do odwiedzania naszego kanału na Youtube. W dniu dzisiejszym został zamieszczony kolejny spot informacyjny przygotowany w ramach kampianii "Twoja bezpieczna Wukadka".  Na kanale mogą Państwo obejrzeć również inne, wcześniej zamieszczone materiały, niektóre z nich możecie Państwo zobaczyć na monitorach LCD w pociągach WKD.  Link do naszego kanału Youtube poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=5KJoZ3g5GV0 Zapraszamy również do posłuchania audycji, która emitowana była na antenie radia Bogoria w dniu 13.08.2021 r. w ramach kampanii "Twoja bezpieczna Wukadka". Link do audycji poniżej: Audycja w radiu Bogoria w dniu 13.08.2021 r.

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1225-zachecamy-do-odwiedzania-naszego-kanalu-na-youtube-w-dniu-16-08-2021-r-zostal-zamieszczony-nowy-spot-przygotowany-w-ramach-kampanii-twoja-bezpieczna-wukadka.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.