Ostatni dzień na zgłoszenie projektu do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Szanowni mieszkańcy! Dziś ostatni dzień na zgłoszenie projektu do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019! Do 9 marca przyjmujemy Wasze projekty. Nie zwlekaj. Złóż projekt – ostatni dzwonek! Pójdź za przykładem innych mieszkańców, którzy już zgłosili projekt. Oni nie czekali, aż ktoś inny za nich to zrobi. Wzięli sprawy w swoje ręce. Ty też możesz tego dokonać. Realizuj swoje marzenia i dołącz do grona Projektodawców. Masz jeszcze szansę, następna DOPIERO ZA ROK Nie odkładaj, zgłoś swój pomysł jeszcze w tej EDYCJI Możecie to zrobić: a. za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na - http://pruszkow.citizenpro.pl/ do godz. 23.59  lub, b . złożyć w formie papierowej w kancelarii Urzędu Miasta Pruszkowa w kopercie z napisem "BUDŻET OBYWATELSKI" w godzinach pracy Urzędu –  w godz. 8.00 – 16.00 albo, c. przesłać zeskanowany drogą mailową na adres: [email protected] . do godz. 23.59. Czekamy na Wasze pomysły! Pomyśl, na co można jeszcze rozdysponować środki w Twoim Obszarze! Odwiedź naszą stronę internetową miasta, gdzie dostępne są wszystkie potrzebne informacje: http://budzet-obywatelski.ehost.pl/ Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/ostatni-dzien-na-zgloszenie-projektu-do-budzetu-obywatelskiegona-rok-2019

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.