V Pruszkowski Bieg Wolności 2018

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

W niedzielę 27 maja 2018 r. w ramach obchodów Dni Pruszkowa zostanie przeprowadzony V Pruszkowski Bieg Wolności 2018. Limit uczestników to 600 osób. Uczestnicy wyruszą na 10-kilometrową trasę głównymi ulicami miasta. Biegacze mogą już rejestrować swój udział w imprezie poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie: www.pruszkowskibiegwolnosci.pl . Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i dokonać opłaty startowej. W przypadku internetowej rejestracji do dnia 30 kwietnia 2018 r. opłata startowa wynosi 50 zł, do dnia 22 maja 2018 r. będzie to już 60 zł. Po tym terminie zapisy będą możliwe tylko w Biurze Zawodów, tj. w dniu 26 i 27 maja. Wówczas koszt wzrośnie do 70 zł. W zamian, oprócz pakietu startowego, każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę, napój na trasie i na mecie oraz przekąskę po zakończeniu biegu. Start biegu: niedziela, 27 maja, godz. 10.00, Stadion Miejski w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie organizatora, tj. www.pruszkowskibiegwolnosci.pl .

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/sport/aktualnosci/v-pruszkowski-bieg-wolnosci-2018

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.