Powiat pruszkowski doceniony za działania na rzecz cyfryzacji urzędu

Opublikowano: ; Źródło: PruszkówMówi.pl

Starostwo Powiatowe w Pruszkowie zostało nagrodzone podczas Konferencji Technicznej w Jahrance. Nasz wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami został wyróżniony za wdrożenia innowacyjnych elementów technologii ułatwiających współpracę z klientami urzędu. W trakcie trwania Konferencji „Nowoczesne technologie w prowadzeniu Powiatowych Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej” wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego otrzymał nagrodę za wdrożenia elementów technologii iGeoMap/ePODGiK i został tym samym wyróżniony na tle 15 powiatów z całej Polski, uczestniczących w konferencji. Dzięki temu, że poziom cyfryzacji wydziału jest coraz większy, do użytku został oddany system informacji przestrzennej: pruszkowski.e-mapa.net. Dokładnie 9 sierpnia została także przeprowadzona pierwsza narada koordynacyjna online. Narady koordynacyjne to stałe posiedzenia ekspertów opiniujących zgodność danej inwestycji z planem zagospodarowania przestrzennego. Dotychczas na stacjonarne narady koordynacyjne przyjeżdżało łącznie 17 ekspertów i przedstawicieli gmin. Obecnie, dzięki wprowadzeniu elektronicznych narad koordynacyjnych, w opiniowaniu projektów bierze (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkowmowi.pl/2017/10/powiat-pruszkowski-doceniony-za-dzialania-na-rzecz-cyfryzacji-urzedu/

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.