Uwaga! Utrudnienia na linii WKD w dniu 29.06.2020 (AKTUALIZACJA)

Opublikowano: ; Źródło: WKD

AKTUALIZACJA GODZ. 19:10 Pogotowie pociągu sieciowego prowadzi czynności naprawcze uszkodzonych elementów infrastruktury w miejscu upadku drzewa w rejonie przystanku osobowego Warszawa Raków. Szacowany termin zakończenia dzialań naprawczych w miejscu uszkodzenia - ok. godz. 21:30. Do odwołania obowiązuje honorowanie wszystkich rodzajów biletów WKD w pociągach spółki "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. na odcinku Warszawa Śródmieście - Grodzisk Mazowiecki. Ruch pociągów WKD aktualnie odbywa się na odcinku Komorów - Grodzisk Mazowiecki Radońska / Milanówek Grudów. Uwaga! Termin wznowienia ruchu pociągów może ulec zmianie. UWAGA! Przewrócone drzewo na torowisko WKD w rejonie przystanku osobowego Warszawa Raków. Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że z powodu przewrócenia się drzewa na torowisko linii WKD w rejonie przystanku osobowego Warszawa Raków ok. godz. 18:15 ruch pociągów WKD na odcinku Komorów - Warszawa Śródmieście WKD zostaje wstrzymany do odwołania po obydwu torach. Od godz. 18:25 wprowadzone zostaje honorowanie wszystkich rodzajów biletów WKD w pociągach spółki "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. na odcinku Warszawa Śródmieście - Grodzisk Mazowiecki. Na (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1033-uwaga-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-29-06-2020.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.