Współpraca w ramach Pruszkowskich Kart: Mieszkańca i Dużej Rodziny

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

W związku z prowadzeniem na terenie Miasta Pruszkowa: Programu „Pruszkowski Program Dużej Rodziny” mającego na celu: promocję dużej rodziny oraz działań na rzecz wzmocnienia jej kondycji, poprawę warunków życia dużych rodzin; zwiększenie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowujących się w dużych rodzinach. Programu „Pruszkowska Karta Mieszkańca” skierowanego do  Mieszkańców, którzy mieszkają na terenie miasta Pruszków i rozliczają się z podatku dochodowego w Urzędzie Skarbowym w Pruszkowie zachęcamy do współpracy poprzez oferowanie w swoich przedsiębiorstwach ulg, rabatów, zniżek lub promocji dla naszych mieszkańców będących posiadaczami w/w kart. Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się w nasz lokalny program Pruszkowskiej Karty Dużej Rodziny i Pruszkowskiej Karty Mieszkańca niezależnie od sektora, czy wielkości. Zgłoszenia przedsiębiorców chętnych do przystąpienia do Programu Pruszkowskiej Karty Dużej Rodziny i Programu Karta Mieszkańca przyjmowane są w siedzibie Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16 w pokoju nr 23 w godzinach pracy urzędu. Więcej informacji  pod numerem telefonu (22) 735-88-57.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/wspolpraca-w-ramach-pruszkowskich-kart-mieszkanca-i-duzej-rodziny

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.