Godzina dla Ziemi 2019

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Gmina Miasto Pruszków po raz kolejny przyłączyła się do ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi”, która odbędzie się 30 marca 2019 r. w sobotę o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tej akcji. „Godzina dla Ziemi” to wyjątkowa akcja społeczna, która co roku jednoczy miliony ludzi na całym świecie. W zeszłym roku wśród osób zaangażowanych w to niezwykłe wydarzenie znaleźli się mieszkańcy 188 państw na 7 kontynentach, a około 13 000 instalacji rozświetlających zabytki i pomniki w miastach i miasteczkach na całym świecie zostało wyłączonych. W Polsce w zeszłym roku w akcji wzięło udział prawie 80 miast. Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF, odbędzie się pod hasłem „Nie niszczmy naszego domu”. W tym roku chcemy edukować, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki może przyczynić się do ograniczenia swojego negatywnego wpływu na naszą planetę. Chcemy również pokazać Mieszkańcom, że mają prawo do ochrony naszego wspólnego domu, czyli naszej planety. Idea „Godziny dla Ziemi” jest bardzo prosta: Wyłącz światło - włącz działanie dla jedynej planety we wszechświecie, jaką znamy, która daje nam, ludziom, życie. Jak działać na co dzień? (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/wydzial-ochrony-srodowiska/aktualnosci/godzina-dla-ziemi-2019

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.