Uwaga! Utrudnienia na linii WKD w dniu 17.02.2021 (ZAKOŃCZONE)

Opublikowano: ; Źródło: WKD

AKTUALIZACJA GODZ. 19:20 Utrudnienia zakończone. AKTUALIZACJA GODZ. 17:35 Wznowiono ruch pociągów po obydwu torach. Trwa przywracanie rozkładowej organizacji ruchu pociągów.  AKTUALIZACJA GODZ. 17:10 Na odcinku Komorów - Grodzisk Mazowiecki Radońska oraz Komorów - Milanówek Grudów przywrócono kursowanie pociągów WKD. Ruch pociągów WKD na odcinku Komorów - Warszawa Śródmieście WKD wciąż pozostaje wstrzymany do czasu zakończenia czynności Policji.   Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z kolizją pociągu nr 361 relacji Warszawa Śródmieście WKD (15:10) - Podkowa Leśna Główna (15:51) ok. godz. 15:25 z samochodem osobowym na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Jutrzenki w Warszawie, zlokalizowanym w sąsiedztwie przystanku osobowego "Warszawa Salomea", wystąpią poważne utrudnienia w ruchu pociągów na linii WKD. W związku z kolizją na przejeździe kolejowym zablokowane zostały obydwa tory, tj. tor nr 1 w kierunku Grodziska Mazowieckiego oraz tor nr 2 w kierunku Warszawy. Do czasu przeprowadzenia czynności wyjaśniających w miejscu zdarzenia przez Policję oraz czynności służb ratowniczych ruch pociągów w obydwu kierunkach pozostaje wstrzymany do odwołania. Pozostałe (...)

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1137-uwaga-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-17-02-2021.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.