Weekend już za nami. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Za nami intensywny i bardzo udany weekend, który przepełniły wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Zacznijmy od początku. W piątek 13.04.18 w Spółdzielczym Domu Kultury na ul. Hubala odbyło się spotkanie promujące najnowszą książkę Tadeusza Huberta Jakubowskiego zatytułowaną "Scribo, ergo sum". Autor książki raczył słuchaczy ciekawymi, zabawnymi i wzruszającymi anegdotami i historiami z życia naszego miasta. Zdecydowanie lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce o naszym mieście wiedzieć więcej i poznać je z innej perspektywy. W piątek miała również miejsce inauguracja kina w Centrum Kultury i Sportu na ul. Bohaterów Warszawy 4. Pierwszym filmem, który mogli obejrzeć widzowie była "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej. W weekend mogliśmy oglądać ponownie "Twarz", a młodsi widzowie mogli obejrzeć najnowszy film animowany "Luis i obcy". Repertuar kina na najbliższy czas znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/events/221092408644039/ Sobota upłynęła w Pruszkowie pod hasłem sportowych emocji, których dostarczyli nam piłkarze drużyny Znicz Pruszków, którzy grali z Olimpią Elbląg. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. W tym samym dniu rozegrany został również mecz pomiędzy drużyną Panattoni (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/weekend-juz-za-nami2.-przezyjmy-to-jeszcze-raz!

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.