Uwaga! Tymczasowe wyłączenie ruchu na ul. Sienkiewicza (od 10 czerwca 2018)

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

Ważna informacja dla mieszkańców Pruszkowa. W związku z II etapem przebudowy ul. Sienkiewicza, od niedzieli 10 czerwca 2018 roku ruch w obu kierunkach na odcinku od ul. Staszica do ul. Stalowej zostanie wstrzymany. W związku ze zmianami w organizacji ruchu prosimy wszystkich kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na nowo usytuowane znaki pionowe i poziome. Najważniejsze zmiany: - całkowite zamknięcie ruchu na ulicy Sienkiewicza (od ul. Stalowej do siedziby jednostki Straży Pożarnej ul. Staszica) ; - zmiana organizacji ruchu w tym pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Powstańców/Stalowa/Plantowa ; - obowiązujący od dnia 10.06.br. znak "zakaz zatrzymywania się" na ulicy Chopina (po lewej stronie na wysokości od ul. Powstańców do ul.Niepodległości) .

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/index.php/aktualnoci/398-uwaga-tymczasowe-wyczenie-ruchu-na-ul-sienkiewicza-od-10-czerwca-2018

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.