Uwaga! Utrudnienia na linii WKD w dniu 23.04.2019

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że ok. godz. 9:50 w związku z silnym podmuchem wiatru nastąpiło uszkodzenie ogrodzenia terenu zarządzanego przez podmiot niezależny od spółki WKD, sąsiadującego z torem nr 2 linii kolejowej WKD na wysokości peronu przystanku osobowego "Warszawa Zachodnia WKD". W wyniku uszkodzenia, o którym mowa powyżej elementy ogrodzenia na długości ok. 50 metrów opadły na tor nr 2 linii kolejowej WKD. W związku z powyższym do czasu usunięcia elementów ogrodzenia z toru nr 2 ruch pociągów na szlaku Komorów - Warszawa Śródmieście WKD zostaje wstrzymany do odwołania. W czasie usuwania elementów z toru nr 2 ruch pociągów na szlaku Komorów - Warszawa Śródmieście WKD będzie prowadzony w obu kierunkach wahadłowo wyłącznie po czynnym torze nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego). Częstotliwość kursowania pociągów w jednym kierunku ruchu (w kierunku Warszawy lub w kierunku Podkowy Leśnej) na ww. szlaku wyniesie ok. 70 minut. Za wszelkie utrudnienia w podróżowaniu serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/859-uwaga-utrudnienia-na-linii-wkd-w-dniu-23-04-2019.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.