Międzynarodowa wystawa kotów rasowych w Pruszkowie 7 października

Opublikowano: ; Źródło: PruszkówMówi.pl

Dziesiątki, a nawet setki kotów rasowych na międzynarodowej wystawie – już za kilka dni w Pruszkowie! Europe Continent Show to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników kotów. Impreza o takiej randze nie może więc zostać pominięta na naszym portalu. Międzynarodowa wystawa kotów rasowych To świetna okazja, aby podziwiać najpiękniejsze koty z wielu krajów Europy lub zaprezentować własnego pupila. Podobne wydarzenia cieszą się ogromną popularnością – tłumy miłośników zwierząt wyczekują na takie wystawy miesiącami. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Pruszkowie, w Hali Sportowej ZNICZ. Wydarzenie potrwa dwa dni. Na wystawie będzie można podziwiać koty z kilkudziesięciu ras, począwszy od pięknych kotów perskich po maine coony, a także ras niszowych i rzadko spotykanych. Jednak wystawa to nie tylko prezentacja kotów, ale przede wszystkim konkurs, gdzie grono sędziów z 3 krajów będzie oceniać zwierzęta. Kategorie kotów rasowych w wystawie Koty, które wezmą udział w konkursie, zostaną podzielone na kategorie wiekowe: kocięta i koty dorosłe. I wedle tej klasyfikacji w programie wydarzenia znalazły się takie punkty jak Kitten Ring i Adult Ring. Po tym etapie – na koniec każdego (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkowmowi.pl/2017/10/miedzynarodowa-wystawa-kotow-rasowych-w-pruszkowie-7-pazdziernika/

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.