Informacja na temat wymiany nawierzchni drogowej na przejazdach kolejowych linii WKD

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że przystępuje do realizacji zadania obejmującego wymianę nawierzchni drogowej na 5 przejazdach kolejowych linii kolejowej WKD nr 47. W dniu 30.10.2017 zakończyło się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót na przejazdach, w ramach którego wyłoniony został Wykonawca prac: P.U. „JAREX” Sp. z o.o. z Warszawy. Aktualnie prowadzone są działania związane z przygotowaniem umowy z Wykonawcą oraz uzgodnieniem szczegółowego harmonogramu robót na przejazdach. Zgodnie z przyjętymi założeniami wszystkie prace na przejazdach powinny zostać zrealizowane w ciągu 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Przedmiot zamówienia obejmie 5 przejazdów na odcinku od Michałowic po Podkowę Leśną: Michałowice, ul. Jesionowa (p.o. Michałowice) – km 11,344 linii kolejowej nr 47 na szlaku Warszawa Śródmieście WKD – Komorów; Nowa Wieś, ul. Główna (p.o. Nowa Wieś Warszawska) – km 19,632 linii kolejowej nr 47 na szlaku Komorów – Podkowa Leśna Główna; Kanie, ul. Piłsudskiego (p.o. Kanie Helenowskie) – km 21,357 linii kolejowej nr 47 na szlaku Komorów – Podkowa Leśna Główna; Otrębusy, ul. Przejazdowa (przejazd pomiędzy p.o. Otrębusy i p.o. (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/652-informacja-na-temat-wymiany-nawierzchni-drogowej-na-przejazdach-kolejowych-linii-wkd.html

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Wybory samorządowe w Pruszkowie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.