Od 17.10.2020 r. wprowadzone zostały nowe obostrzenia

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Z powodu utrzymującego się wzrostu poziomu zakażeń COVID-19 Rząd zdecydował o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, które mają przeciwdziałać rozprzestrzeniającej się epidemii. Od 17.10.2020 r. zmienia się dopuszczalny limit pasażerów podróżujących środkami transportu publicznego i 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących.          W związku z tym w pociągach WKD maksymalna liczba dostępnych miejsc siedzących i stojących wyniesie odpowiednio: 150 w pociągach EN97 i 152                  w pojeździe serii EN100. Pamiętać należy, że spośród miejsc siedzących należy zajmować co drugie miejsce.  Przypominamy wszystkim pasażerom o obowiązku: zakrywania ust i nosa w przestrzeni ogólnodostępnej, tj. perony, pociągi, kasy biletowe, itd. Zwolnione z obowiązku są tylko osoby posiadające odpowiednie zaświadczenie lekarskie lub dokument poświadczający o niepełnosprawności niepozwalającej na używanie tych środków ochronnych. Pasażer, taki winien posiadać przy sobie aktualne zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak możliwości noszenia maseczki; częstej dezynfekcji rąk; zachowaniu dystansu spełniającego min. 1,5 m. Przestrzeganie powyższych zasad pozwoli ograniczyć rozprzestrzenianie się (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/1078-od-17-10-2020-r-wprowadzone-zostaly-nowe-obostrzenia.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.