UWAGA! Studium Uwarunkowań - ostatnia dyskusja publiczna

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

W związku ze sporządzanym projektem „Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Pruszkowa”, które obejmuje obszar miasta w granicach administracyjnych, zapraszam do wzięcia udziału w trzeciej dyskusji publicznej nad przyjętymi rozwiązaniami w tym projekcie. Trzecia dyskusja publiczna zaplanowana w ramach sześciu spotkań z mieszkańcami miasta odbędzie się w dniu 15 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, przy  ul. Lipowej 31. Początek zebrania o godz. 18:30. Wyłożenie projektu studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko odbywa się od 26 lutego 2018 r. do 26 marca 2018 r. Projekt studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest do publicznego wglądu w ww. terminie ( z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt) w Urzędzie Miasta Pruszkowa w pokoju nr 70 w godzinach : poniedziałki: 11.00 – 18.00, wtorki, środy, czwartki, piątki: 10.00 – 15.00 . Ponadto, projekt studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest elektronicznie na bip: http://pruszkow.bip.gmina.pl/index.php?id=707&a=3301&n_id=242 W trakcie trwania wyłożenia będzie można składać uwagi do Studium w nieprzekraczalnym (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/planowanie-przestrzenne/aktualnosci/uwaga!-studium-uwarunkowan-ostatnia-dyskusja-publiczna

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.